top of page
Koltuk Siparişi Logo
Koltuk Siparişi İyzico ile Öde Logo
 • İyzico ile ödeme yönteminde ise sorunsuz, güvenilir ve kolay bir şekilde ödemelerinizi yapabilirsiniz. İyzico nedir? 2013’te farklı büyüklüklerdeki şirketlere e-ticaret dünyasında sanal POS hizmeti ve yapay zeka tabanlı ödeme teknolojileri sunmak amacıyla kuruldu.

 

 • Basit ve güvenli platformu ile karmaşık ödeme alma süreçlerini kolaylaştıran iyzico, kısa süre içerisinde binlerce şirketin dijitalleşmesine katkı sağlayarak büyük başarılara imza attı ve 2019 yılında dünya ödeme devi PayU tarafından satın alındı.

 

 • İyzico, bu güçlü yapıyla birlikte şirketlere sunduğu hizmetlerin yanı sıra finansal hizmetleri demokratikleştirmek ve herkes için ulaşabilir kılmak amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. Biz koltuksiparisi.com olarak iyzico'yu tercih etmekteyiz. 

4- iyzico ile ödeme

 • "Kapıda ödeme" yönteminde ise, sadece İstanbul İçi teslimatlar da olacaktır. Ürün size geldikten sonra ürününüzü alarak ödemeyi yetkiliye yapabilirsiniz. Kapıda Ödeme, nakit veya kredi kartı ile yapılabilir. Yukarıda açıkladığımız ödeme seçeneklerinden size uygun olanını seçtikten sonra "Onayla" butonuna basarak, ödeme onay sayfasına gelirsiniz.

 

 • Bu aşamada, kredi kartınızdan herhangi bir çekim yapılmış değildir. Böylelikle, yapmış olduğunuz alışverişle ilgili tüm bilgileri yeniden gözden geçirme, değişiklik yapma veya alışverişten vazgeçme şansınız mevcuttur. Değişiklik yapmak istiyorsanız, "Düzenle" butonunu tıklamalısınız.

 

 • Devam etmek istiyorsanız tekrar "Onayla" butonuna basarak, alışverişinizi sonlandırabilirsiniz. koltuksiparisi.com' dan satın almak istediğiniz ürünlerin ödemesini, banka havalesi ve kredi kartıyla yapabilirsiniz.

3- kapıda ödeme

 • "Banka Havalesi-EFT ile Ödeme" seçtiğiniz zaman, ilgili banka hesaplarımıza havale yaparak ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz. Havale ile ödemelerinizde işlemlerinizin daha hızlı bir şekilde yürütülebilmesi için havale bildirim formu üzerinden havale bildirimi yapmanızı rica ederiz.

 

 • Siparişinizin, havalesi bize ulaştıktan sonra işleme sokulmakta ve (ürün teslimat günü göz önünde bulundurarak) kargo şirketine verilmektedir. Havale işlemini, 5 gün içerisinde yapmazsanız siparişiniz otomatik olarak iptal edilmektedir.

2- banka havalesi

 • Sitemizde, "Kredi Kartı ile Ödeme" "Banka Havalesi-EFT ile Ödeme" "Kapıda Nakit- Kredi Kartı ile Ödeme" ve "İyzico ile ödeme" olmak üzere 4 seçenek vardır.

 

 • "Kredi Kartı ile Ödeme": İnternet ortamında banka ve müşteri arasında Yüksek güvenlikli şifreleme yapan SSL hizmeti kullanılan sitemizde Visa ve MasterCard ile güvenli alışveriş yapma imkanı tanınır.

 

 • Kredi Kartı ödemelerinde ödeme sayfasının üst tarafındaki bankalardan, kartınızın ait olduğu bankayı seçiniz. Sayfanın aşağısında, taksit seçenekleri ve taksit başına ödeme tutarları listelenecektir.

 

 • Kredi kartınızın 16 haneli numarasını, son kullanma tarihini ve kredi kartınızın arkasında bulunan 3 haneli güvenlik numarasını girdikten sonra, istediğiniz taksit miktarını işaretlerseniz taksitle ödeme seçeneğinden faydalanırsınız. Daha sonra, "Onayla" butonuna basarak, "Ödeme Onay" sayfasına gidebilirsiniz.

1- kredi kartı ile ödeme

bottom of page