top of page
Koltuk Siparişi Logo

 

 

  • 1996 yılında İstanbul'da kuruldu, yılların katmış olduğu tecrübesiyle hem modern hem kaliteli ürünler üretmeyi başaran ve bu duruma devam eden üretici firmayız, ürün tasarımlarının çoğu bize ait olmakla beraber genellikle Ofis Koltukları, Otel Koltukları, Hastane Koltukları, Cafe Koltukları, Refakatçi Koltuklarında kaliteli malzeme uygun fiyat anlayışını kendimize yol edindik. Ürünlerimizi sitemiz üzerindeki adrese ön bilgi vererek gelip görme imkanına sahipsiniz her türlü sorularınız için iletişim bölümümüzden müşteri hizmetleri yoluyla bizlere ulaşabilirsiniz. İşinize Gelecek Rahatlık sloganıyla sizleri misafir etmekten onur duyarız.

 

Genel İlkemiz

 

  • En Güzel ve En Kaliteli ürünleri , En Hesaplı Fiyatlara siz değerli müşterilerimize satışını ve satış sonrası hizmetlerini sağlamaktır. İşinize gelecek rahatlık, KoltukSiparisi.com' da.

 

Vizyonumuz

 

  • Türkiye'nin En Yeni - En Ergonomik - En Ucuz Koltuk Fiyatları ile siz değerli müşterilerimize mobilyalarda kullanış rahatlığı , modern çizgileri en hesaplı fiyata sunmaktayız. Rahatlık ve görsel anlamda zevkinizi yansıtacak uygun ürünleri geliştirmek, hedef pazarda liderliği yakalamak ve sürekliliği sağlamaktır.

 

Misyonumuz

 

  • Rahat ve sağlıklı mobilyaları en hesaplı fiyata pazarlamayı hedefleyen temel prensibimiz doğrultusunda , tüm müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak. Çalışanlarımızın sağlığını ve güvenliğini ön planda tutarak iş süreçlerini iyileştiren, ilgili kanun ve mevzuatlara saygılı, sosyal sorumluluklarının bilincinde bir kuruluş olmak.

-1996

Koltuk Siparişi Hakkımızda Sayfası Logo
bottom of page