Sıkça Sorulan Sorular

Satın Almak İstediğimiz Ürünleri Parça Parça Alabiliyormuyuz?


Evet, Her Ürünümüzü adet veya parça parça alabilirsiniz. Özellikle makam ve müdür koltukları, ofis kanepe takımlarını adet veya parça şeklinde alabilirsiniz.
Ürün Alırken İstemiş Olduğum Renk, Kumaş ve Deri Seçenekleri Var mı?


Satışa sunduğumuz ürünlerin çoğunda renk değişimi yapılabilmektedir. Seçtiğiniz ürünün rengini, renk seçenekleri sekmesinden ulabilirsiniz. Deri veya kumaş seçeneklerimizde vardır.
Kumaş, Deri veya Renk Seçeneklerinde Ekstra Ücret Ödeyecek miyim?


Ürünlerimizin bir çoğunda renk değişiminde ücret alınmamaktadır. Yalnız standart dışı kaplamalarda ekstra ücret ödeyebilirsiniz. Daha detaylı bilgiler için satış temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz.
Beğendiğimiz Ürünleri Farklı Ölçülerde Üretebiliyor Musunuz?


Satışa sunduğumuz her ürünün hemen hemen farklı ölçülerde üretimi vardır. Mekanınıza özel ölçü ve ürün yaptırmak istiyorsanız satış temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz.
İnternet Üzerinde Beğendiğimiz Ürünleri Yerinizde Görebilir Miyiz?


İnternet üzerinde satışa sunduğumuz ürünlerimizi iletişim bölümünde yer alan adresimizde görebilirsiniz. Firmamız üretici bir firma olduğu için ürün sirkülasyonumuz fazla olmaktadır. Beğendiğiniz ürün o zaman diliminde hazırda olmayabilir, ancak farklı zaman dilimlerinde mağazamızda bulabilirsiniz. Bunun için satış temsilcilerimizle görüşerek gerekli bilgileri alabilirsiniz.
Satın Aldığım Ürünlerin Nakliyesi ve Montajı Nasıl Yapılıyor?


Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 5-10 iş günü (Pazartesi-Cuma) arasında çıkarılır. Adresiniz İstanbul il sınırları içerisinde ise, 5.000,00TL tutarında olan siparişleriniz kendi araçlarımız ile teslim edilir.İstanbul il sınırları dışında alan siparişleriniz en uygun kargoya teslim edilir.İstanbul il sınırları içerisinde olan siparişlerinizin kurulumu tarafımıza aittir.
İstanbul'da Değilim Ürün Siparişini İnternet veya Telefon Üzerinde Versem Olur mu?


Evet, İstanbul dışında olabilirsiniz, beğendiğiniz ürünü veya ürünlerinizi sitemiz üzerinden veya telefonla müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek sipariş verebilirsiniz. Siz de www.koltuksiparisi.com sitemiz üzerinden gönül rahatlığı ile ürün beğenip sipariş verebilirsiniz. Ürünlerinizi en uygun anlaşmalı ambar (kargo) firması ile gönderim sağlıyoruz.
İnternet Sitenizden Alışveriş Güvenli mi?


Son zamanlardaki internet kullanımının hızla artması ve ürün pazarlama, satış payının büyük oranda internete yönelmesi herkesin dikkatini çekmiştir. İnternet alış-verişi bazı kesimleri tatmin etse de bazı kişiler hala kuşku ile bakmaya devam etmektedir. Biz bu güveni sağlamak için, bütün e-ticaret sitelerinde olduğu gibi, www.koltuksiparisi.com üzerinden vereceğiniz siparişlerin güvenli sayfalardan yapılmasını sağlıyoruz. Bütün sipariş aşamaları SSL güvenliği altındaki sayfalardan gerçekleşmektedir. Sipariş vereceğiniz firmanın web adres bölümünde https:// ile başladığını görüyorsanız, tamamen güvenli bir ortamda alışveriş yapıyorsunuz.
Ürün İadesi Kabul Ediyormusunuz?


Satın almış olduğunuz ürünleri 5 (beş) gün içerisinde iade edebilirsiniz. Bunun için iade edilecek olan ürünlerin ambalajı ve varsa aksesuarlarının eksiksiz ve hasarsız olarak ürünün faturası, iade formu ve iade gerekçesi ile birlikte teslim edilmesi yeterlidir. Orijinal kutusu, ambalajı bozulmuş tekrar satın alınabilirliği kaybolmuş ürünlerin iadesi mümkün olamamaktadır. Hasarlı ve ayıplı ürünlerin değişimi ise tarafımızdan ücretsiz olarak gerçekleştirilecektir.

  • Ancak, beğenmemeden ötürü ürünlerin iadesi talep edilmesi halinde, genel iade şartları geçerli olacak, ürünün nakliyesi bedeli ile birlikte müşteri tarafından karşılanacaktır. Daha detaylı bilgiler için İADE sayfası sekmesine bakabilirsiniz.
Garanti Şartlarınız Nelerdir?


Tüm ürünlerimiz (mobilya-koltuk) 2 (iki) yıl garantilidir. Darbe sunucu kırılma ve yırtılma gibi dış etkenler ile yanma, kesilme ve delinme gibi durumlar garanti kapsamı dışındadır. Nakliyesi ve montajı firmamız tarafından yapılan ürünler firmamız tarafından garanti altındadır. Daha detaylı bilgi için, websitemizin en altında bulunan "Garanti Şartları" linkine tıklayarak şartnamemizi okuyabilirsiniz.
Ürünüm Hatalı Veya Farklı Bir Ürün Geldi Ne Yapmalıyım?


Ürünlerinizin teslimatı sırasında eksik veya başka bir ürün geldiğinde, söz konusu ürünü tutanak şeklinde not alınız ve firmamız tarafına bildiriniz. Hızlıca yenisi tedarik edilerek, teslimatı en kısa süre içerisinde gerçekleştirilecektir.
Çalışma Saatleriniz Nedir?


Hafta İçi 08:30 – 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz. Cumartesi 08:30 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.